Malowanie wielkopowierzchniowe elewacji i dachów

Nie wiesz, komu powierzyć malowanie wielkopowierzchniowe, czyli wykańczanie takich powierzchni, które mają więcej niż 500 m2? Chętnie podejmiemy się tego zdania. Usługę tę wykonujemy przy użyciu hydrodynamicznych agregatów malarskich, które charakteryzują się wysoką jakością naniesionej powłoki farby, wolnej od śladów po wałku bądź pędzlu. Ciśnienie, z jakim cząsteczki farby są nanoszone, powoduje głęboką penetrację powierzchni, dzięki temu otrzymujemy powłokę trwalszą i odporniejszą na uszkodzenia mechaniczne.

Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju oraz państw ościennych. Dysponujemy odpowiednim sprzętem i doświadczonymi pracownikami.

Malowanie dachów – elegancka wizytówka twojej posesji

 Chcesz wydłużyć żywotność dachówki o kolejne lata? Zafunduj jej malowanie, dzięki czemu będzie skuteczniej chroniona przed działaniem czynników atmosferycznych.

 Naszą specjalnością jest malowanie dachów pokrytych m.in.:

  • dachówką ceramiczną,
  • dachówką cementową,
  • blachą stalową,
  • blachą ocynkowaną.

Przed wykonaniem każdego zlecenia najpierw robimy oględziny dachu, następnie uszczelniamy rynny spustowe przed zapchaniem. Na powierzchnię dachówki lub blachy nanosimy specjalny preparat impregnujący. Zabezpieczamy okna dachowe i kominy. Malowanie dachów to czynność którą powtarzamy dwa razy – poprzez nałożenie dwóch osobnych warstw. Do tego celu wykorzystujemy farby paroprzepuszczalne i odporne na promienie UV. Jeśli zachodzi taka konieczność, to w miejscach trudnodostępnych prace malarskie wykonujemy ręcznie.

 Malowanie dachu wystarczy zrobić raz na wiele lat. Jego odświeżenie sprawi, że będzie estetyczną wizytówką Twojej posesji.

Malowanie elewacji – impregnacja i koloryzacja

 Naszą propozycją jest również malowanie elewacji. To czynność, którą wykonujemy ręcznie (wykorzystując wałki, pędzle) lub mechanicznie za pomocą specjalistycznych agregatów malarskich. Działają one bezpowietrznie, dzięki czemu 99% farby jest nanoszone na elewację. Poddawana malowaniu powierzchnia ma jednakową grubość. Jest też odpowiednio zabezpieczona przed działaniem czynników zewnętrznych.

Do malowania elewacji wykorzystujemy farby m.in.:

  • akrylowe – są bardzo odporne na zabrudzenia,
  • silikonowe – są odporne na działanie czynników atmosferycznych, mają własności hydrofobowe oraz zdolność samooczyszczania się, a także wysoką paroprzepuszczalność,
  • silikatowe – mają bardzo dobrą przyczepność do podłoża,
  • mineralne – są najtańsze, odporne na wodę i mają wysoką paroprzepuszczalność.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług malarskich.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych usług? Masz pytania, na które chcesz uzyskać profesjonalne odpowiedzi z pierwszej ręki? Odezwij się do nas już teraz, a na pewno rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości!
Skontaktuj się z nami!