Kontakt

Zapraszamy do kontaktu!

Dane kontaktowe firmy Tech-Spray

Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź naszą całą ofertę i już teraz skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów Twojej inwestycji w skuteczne ocieplanie konstrukcji budowlanych z wykorzystaniem pianki PUR! Skorzystaj z formularza kontaktowego, napisz do nas maila lub wybierz kontakt telefoniczny.

Tech-Spray to renomowana firma, która cieszy się doskonałymi opiniami ze strony dotychczasowych klientów, którzy potwierdzają nasz profesjonalizm i skuteczność. Dołącz do grona osób, które skorzystały z naszych usług i zacznij oszczędzać na ogrzewaniu dzięki efektywnej termoizolacji budynków. 

Siedziba:

Woj. Wielkopolskie

Michał Ambrożkiewicz
ul. Rekreacyjna 23
Borówiec, 62-023 Gądki k. Poznania

e-mail:  

Numer telefonu:

Doradca techniczno-handlowy

Piotr Fortalski
tel. +48 531 442 462
piotr@tech-spray.eu

Michał Ambrożkiewicz
Michał Ambrożkiewicz

Formularz kontaktowy

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Michał Ambrożkiewicz TECH-SPRAY TECHNIKA IZOLACJI z siedzibą w ul. ul. Rekreacyjna 23, 62-023 Borówiec, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

    Administratorem danych osobowych jest Michał Ambrożkiewicz TECH-SPRAY TECHNIKA IZOLACJI, z siedzibą w 62-023 Borówcu, ul. Rekreacyjna 23. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.