Firma Tech-Spray

Zaufaj specjalistom

O Nas

Tech-Spray to przedsiębiorstwo specjalizujące się w profesjonalnym wykonywaniu termoizolacji i hydroizolacji z wykorzystaniem pianki poliuretanowej. Dzięki przetwarzaniu różnych systemów pian poliuretanowych jak i innych powłok elastomerowych, służących jako termo i hydroizolacje, nasza oferta ocieplania konstrukcji budowlanych jest bardzo szeroka i każdy znajdzie w niej usługę idealną dla siebie.

W naszej firmie stawiamy na jakość. Stosowane przez nas systemy posiadają Atesty Higieniczne PZH, Deklaracje Własności Użytkowych i są zgodne z normą PN-EN 14315. Przykładamy także dużą wagę do dbania o naszą planetę, dlatego nasze systemy są w 100% przyjazne środowisku. Potencjał niszczenia ozonu równy jest zeru (ODP= 0). 

Jesteśmy firmą przetwarzającą poliuretany pochodzące wyłącznie od renomowanych producentów, co wpływa na jakość wykonywanych przez nas prac. Nasze izolacje są trwałe i wydajne przez naprawdę długi czas. 

Pianka poliuretanowa do ocieplania konstrukcji budowlanych obecnie zajmuje najwyższą pozycję wśród materiałów izolujących, jeśli chodzi o współczynnik przewodności cieplnej. W  przypadku specjalistycznej pianki PUR wynosi on λ= 0,022 – 0,025W/m²K. Ten wynik oznacza, że ocieplanie budynków pianą PUR jest skuteczniejsze niż izolacje wykonane z użyciem styropianu oraz wełny mineralnej. Wykorzystanie tej metody to gwarancja dokładnego pokrycia każdej nawierzchni bez łączeń i klejeń, co znacznie obniża ryzyko występowania mostków termicznych. 

Wykorzystanie nakładanej natryskowo piany poliuretanowej gwarantuje doskonałą termo i hydroizolacje. Dużą zaletą tego rozwiązania jest także szybkość wykonywanych prac. Oferowana przez nas metoda jest niezwykle wydajna, a pokrycie całej wybranej powierzchni warstwą izolacyjną jest zdecydowanie szybsze i dokładniejsze niż w przypadku tradycyjnych metod.

Ocieplanie pianką PUR to innowacyjna i bardzo zaawansowana technologia izolowania budynków. Nasza firma specjalizuje się w usługach związanych z termo i hydroizolacją różnych powierzchni. Możesz zdecydować się na izolację dachu lub poddasza, ocieplanie pomieszczeń gospodarczych lub budynków inwentarskich, izolację pianką PUR przechowalni owoców lub budynków przemysłowych, a także magazynów i wielu, wielu innych konstrukcji budowlanych. 

Sprawdź naszą pełną ofertę już teraz i skontaktuj się z nami, aby dopasować usługi firmy Tech-Spray do Twoich potrzeb!

Nasza oferta

Ocieplanie Hali Magazynowej
Ocieplanie Hali Magazynowej

Jesteś zainteresowany współpracą?

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych usług? Masz pytania, na które chcesz uzyskać profesjonalne odpowiedzi z pierwszej ręki? Odezwij się do nas już teraz, a na pewno rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości!
Skontaktuj się z nami!